Nářadí YATO

YATO Profesionální nářadí

Trvanlivost, dokonalost provedení, vynikající materiály a vysoce kvalitní oceli to jsou hlavní technické vlastnosti výrobků YATO, které mohou být použity v oblastech, jako jsou: auto opravárenské a zámečnické dílny, stavebnictví a strojní průmysl. Ruční a pneumatické nástroje jsou úspěšně používány odborníky z mnoha oborů průmyslu. Unikátní trvanlivost a odolnost nástrojů YATO předurčuje jejich použití v těch nejnáročnějších podmínkách provozu.

 

yato 

 

Značka YATO se stává pomalu a jistě velice úspěšnou v odvětví dílenského nářadí v České republice díky dokonalému poměru kvality a ceny. 

 

 

O společnosti TOYA S.A.

 

Jedním z hlavních výrobců a distributorů značky YATO patří bezesporu firma TOYA S.A. která je synonymem nejvyšší kvality profesionálních nástrojů a produktů určených pro nejnáročnější zákazníky. TOYA S.A. byla založena před více jak 25 lety v Polsku. Nyní je známa jako nejvíce se rozvíjející značka působící na celosvětovém trhu s více jak 350 zaměstnanci. Mezi další značky, které zastřešuje značka TOYA S.A. patří: FALA, FLO, STHOR, VOREL a LUND.

Skupina TOYA disponuje profesionálními logistickými sítěmi, včetně moderních logistických a distribučních center, tranzitních bodů a velkými sklady s kapacitou více jak 40 000 palet, což umožňuje efektivní skladování a dodávání zboží po celém světě.

 

- 2003 založení značky YATO

- Více jak 7000 produktů v nabídce

- Skladovací prostory čítající více jak 22 000m2

- 180 partnerských obchodů po celém světě

- Více jak 350 zaměstnanců značky TOYA S.A.

- 20 let zkušeností v oboru prodeje a výroby nářadí

- Každý rok nové inovace nářadí a produkty značky YATO

img.obrazky.cz

stáhnout kompletní katalog